Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft
2,71 EUR, 3,13 USD

Leírás:

3 db magyar irodalomról szóló, angol nyelvű könyv: [Lőw N. Vilmos] William N. Loew: Modern Magyar Lyrics. Selected Gems from Alex. Petőfi and Other Modern Hungarian Poets. Bp., 1926, Wodianer F. és Fiai, 107+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan. + [Könnyű László] Leslie Konnyu: Modern Magyar Literature. A Literary Survey and Anthology of the XXth Century Hungarian Authors. The American Hungarian Review Vol. II, No. 3-4, 1964. New York, 1964, Trio Newspaper Inc., 124 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval. + [Kabdebó Tamás] Thomas Kabdebo (szerk.): Hundred Hungarian Poems. Manchester, 1976, Albion Editions, 3 sztl. lev.+ 125 p. Kiadói papírkötés. Számozott (126. sz.) példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nk