Tétel

Katalógusszám:

16463.
Lezárult 490. Gyorsárverés
Fotó

Kikiáltási ár:

9 000 Ft
24,39 EUR, 28,13 USD

Leírás:

cca 1880-1900 Német családi fotóalbum, össz. 24 db keményhátú fotóval, közte haditengerész egyenruhát és "S.M.S. Hohenzollern" feliratú sapkát viselő kisfiúk kutyával, női és férfi portrék, katonafotók. Dekoratív, dombornyomott díszítésű, kapcsos bőrkötésű albumban, kopottas borítóval, sérült, ragasztott gerinccel, a belső kötéstáblán 1894-es bejegyzéssel, az albumlapok egy részén litografált díszítéssel, helyenként kissé sérült albumlapokkal, 27x22x5 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg