Murányi Miklós: A vasuti sztrájk története. Kacsó Gyula közreműködésév... https://www.darabanth.com/hu/489-Gyorsarveres/489.0/Konyvek/Konyvek-Vasut-temaju-konyvek~1000027/Muranyi-Miklos-A-vasuti-sztrajk-tortenete-Kacso-Gyula-kozremukodesevel-Bp-1904-Tolnai-~II3360652
3360652
20515
489
2200
Books: Railways, locomotives
Leírás: Murányi Miklós: A vasuti sztrájk története. Kacsó Gyula közreműködésével. Bp., (1904), Tolnai, 128+4 p.+10 t. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 2 tábla hiánnyal.
: nagy_andras