2 800 Ft
Zágon István: Paprika Jancsi mulatságos kalandjai itthon és idegenben. Kis barátainak elmeséli - -. Haranghy Jenő színes képeivel és szövegrajzaival. Bp., [1936], Győző Andor, 163 p.+ 7 t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, szakadt lapokkal, egy tábla és egy lap sérült, részben hiányos, egy lap javított, rossz állapotban.