Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. (Tichy Lajos életregénye... https://www.darabanth.com/hu/488-Gyorsarveres/488.0/Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~2500112/Pongracz-Gyorgy-Negyedszazad-piros-feherben-Tichy-Lajos-eletregenye-Bp-1977-Zrinyi-Katonai~II3352953
3352953
19271
488
Books: Sports, Chess, Alpinism
Leírás: Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. (Tichy Lajos életregénye). Bp., 1977, Zrínyi Katonai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Tichy Lajos (1935-1999) labdarúgó, edző által DEDIKÁLT példány, autográf ajándékozási sorokkal, dátumozással.
: nk