Tétel

Katalógusszám:

16547.
Lezárult 487. Gyorsárverés
Térképek

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

cca 1910 Tauril-Atlas I. Band. Automobil-Tourenkarte der Österreichisch-Ungarischen Monarchie. [Az Osztrák-Magyar Monarchia automobil-térképe.] 1 : 600.000. Herausgegeben von der Tauril-Pneumatik G.m.b.H. Wien und der Tauril-Pneumatik A. G. Budapest. [Unicus, több kötete nem jelent meg.] Bécs, é.n., Ed. Hölzel-ny., 2 sztl. lev.+ 6 p.+ 1 (átnézeti térkép) t.+ 50 (duplaoldalas, színes térképek) t.+ 2 sztl. lev. Többnyelvű jelmagyarázattal. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, a térképek egy része kijár.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nk