https://www.darabanth.com/hu/487-Gyorsarveres/487.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~500008/cca-1917-I-vilaghaborus-foto-tetel-magyar-katonak-a-keleti-hadszinteren-Erdelyben-kozte~II3336343
3336343
16791
487
Military
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
cca 1917 I. világháborús fotó tétel, magyar katonák a keleti hadszÃntéren, Erdélyben (közte Tölgyes [Gyergyótölgyes] és környéke), össz. 12 db fotó, részben feliratozva, változó állapotban (közte sérültek), a hátoldalon ragasztásnyomokkal, 8,5x6 cm és 14x9 cm között
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m