Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentumában foglaltatott egész Szentírás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Pest, 1866. Kiadja Reichard A. és Társa (Nyomatott Hornyánszky és Hummelnál). [4] + 1005 + [1] p.; [2] + 339 + [1] p. A címlevélen és az első ívek további 12 levelén apró lapszéli pótlás, példányunk utolsó 30 levelén kisebb, a szövegtükröt alig érintő pótlás. Az Újszövetségi rész végén három levél téves helyre kötve. Néhány oldalon apró, halvány foltosság. Aranyozott korabeli egészvászon kötésben.