A Szepesy Ignác-féle Bibliakiadás: Szent Írás, vagyis az ó szövetségnek szent könyvei. I. köt. Fordította: Káldi György. Pozsony,1834, Belnay örökösei, 722+2 p. Korabeli kopott félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.