Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD

Leírás:

Zádori János: Egyiptom. Uti vázlatok. Házi könyvtár XVI. Éjszakafrikai úti vázlatok Zádori Jánostól I. Bp., 1874, Szent István-Társulat, X+2+259 p. Hozzákötve: Maszlaghy Xavér Ferenc: Délfrancziaországból. Uti vázlatok. Házi Könyvtár XX. Bp., 1875, Szent István-Társulat, XII+374 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó táblán hiányos papírborítással, az elülső előzéklap szakadt, és mellette a címlap foltos.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nk