Birk, Walter: A csecsemőkor betegségei. Ford.: Waltner Károly. A fordításhoz előszót írt: Heim Pál. A gyermekgyógyászat vezérfonala orvostanhallgatók és orvosok számára I. rész. Bp., 1923, Franklin-Társulat, 198 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, az elülső borítón felületi sérüléssel, belül jó állapotban.