Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 37

[Gürtler Magda] Krónikás: Csillagfények a hadak útján. Magyar hősi vitézi tetteiről szóló karcolatok a honfoglalástól az első világháború befejezéséig. Bp., 1943.,(May János-ny.), 221+3 p. Átkötött egészvászon-kötés.
19574.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kellinger, Gabriel: Dem Krieger zum Geleite. Gedanken, Gebete u. Lieder für unsere kathol. Soldaten von - - . Salzburg, 1915, Landesvermittlungstelle Salzburg für Soldatenlektüre, 71+(1) p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
19575.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kézikönyv alegységparancsnokok felkészüléséhez. Belső használatra. Számozott példány. [Bp.,1980], Munkásőrség Országos Parancsnoksága, 815+1 p. Gazdag képanyaggal, zászlókkal, rangjelzésekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
19576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

Hűséggel szolgáljuk pártunk politikáját. A munkásőrparancsnokok III. országos tanácskozása jegyzőkönyve. Bp., 1986. május 16-17. Belső használatra. Bp., 1986., Munkásőrség Országos Parancsnoksága, 330 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19577.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Az elsodort város. 1. köt. Emlékkötet a Budapestért folytatott harcok 60. évfordulójára 1944-1945. Bp., 2005, PolgArt. Kiadói kartonált papírkötés.
19578.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tóth Sándor: Budapest felszabadítása 1944-1945. Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
19579.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

yóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. 1914/15. A Przemsyli versek harmadik itthoni kiadása. Bp., 1916, Athenaeum, 76 p. Kiadói papírkötés, foltos borító és előzéklap
19580.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vijjogó Sasok. Az amerikai 101. légiszállítású hadosztály. Háborús Krónikák 2. Kisújszállás, 2012., Pannon-Literatúra, 31+1 p.Kiadói papírkötés.
19581.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Húsz éve őrségben. Készült a Munkásőrség fennállása 20. évfordulójára. Szerk.: Vadász Ferenc. Sós László illusztrációival. Bp.,(1977),Munkásőrség Országos Parancsnoksága Propaganda és Sajtó Osztálya. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19582.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Horváth Csaba: A magyar katonai felderítés története a kezdetektől 1945-ig. é.n., Puedlo, kiadói papírkötés.
19583.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19586.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

19587.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft