Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeáll.: Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 168+10 p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, két kijáró lappal, az elülső szennylap hiányzik.