Homers Odysee. Erster Band: Erstes Heft: Gesand I-VI. Erster Band: Zweites Heft: Gesang VIII-XII. Für den Schlgebrauch Erklärt von der Karl Friedrich Ameis. Leipzig, 1874-1876., B. G. Treubner, XXIV+189+3+179 p. Ógörög és német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a könyv egyik sarkán és borítószélein sérülésnyomokkal.