Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Csokonai Vitéz Mihály: Csokonai Vitéz Mihály válogatott munkái. A költő halálának százados évfordulójára. Sajtó alá rendezte: Kardos Albert. Debrecen, 1905. Csokonai-Kör - Debreczen sz. kir. város könyvnyomda-vállalata). 1 t. (címkép) + 176 p. + 3 t. Egyetlen kiadás. A versválogatás és a Csokonai-vígeposz előtt Kardos Albert, a debreceni Csokonai-kör vezetője által írt rövid életrajzi tanulmány. Az első előzéken Ex libris. Aranyozott, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben, az első kötéstáblán dombornyomású Csokonai-plakettel, felül aranyozott festésű lapszélekkel. Jó példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk