Festmények és grafikák

Tételek száma: 692

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Budapesti panoráma a Ferenc József híddal (Szabadság híd). Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. Lap széle foltos. 27x24,5 cm
10110.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Pihenő. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült. 55x43 cm
10111.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
9

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Kislány macskával. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. 18,5x21 cm
10112.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Sapkás portréja. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, kissé foltos, sérült. Paszpartuban. 41x28,5 cm
10113.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Bodor Ernő (-) és Timár Károly (1958-2015): Gyimesfelsőloki tanulók linoleum metszetei. Csíkszereda, 1973, Gyimesfelsőloki Művelődési Otthon Művészeti Köre. Művészeti mappa, 25 alkotással. Linómetszet, papír, részben jelzett a metszeten. Kiadói kartonmappán kisebb foltokkal és kisebb szakadással.
10114.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Bak Imre (1939-2022): Kompozíció (cím nélkül), 1970. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 10x15 cm
10115.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

B. Hajdú László (1926-1998), 7 db rajz: Velencei részlet, fiú a zongoránál, női portrék. kertrészlet stb.. Klf. technikák, papír, részben jelzett. 18,5x13 cm körüli méretben.
10116.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Borsos Miklós (1906-1990): Alak. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldala Képcsarnok Vállalat meghívója, 9×17 cm
10117.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13

Baukó János (1936? ): Vágtató lovak. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 50x100 cm
10118.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

B. Hajdú László (1926-1998): Táj házakkal, 1970-es évek. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23×15 cm
10119.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Barta István (1892-1976): Békegalamb 1952. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 13x11 cm
10120.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Barta István (1892-1976): Kompozíció 1930. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 14x20 cm
10121.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft