Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Budapesti panoráma a Ferenc József híddal (Szabadság híd). Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. Lap széle foltos. 27x24,5 cm
Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Sapkás portréja. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, kissé foltos, sérült. Paszpartuban. 41x28,5 cm
Bodor Ernő (-) és Timár Károly (1958-2015): Gyimesfelsőloki tanulók linoleum metszetei. Csíkszereda, 1973, Gyimesfelsőloki Művelődési Otthon Művészeti Köre. Művészeti mappa, 25 alkotással. Linómetszet, papír, részben jelzett a metszeten. Kiadói kartonmappán kisebb foltokkal és kisebb szakadással.
B. Hajdú László (1926-1998), 7 db rajz: Velencei részlet, fiú a zongoránál, női portrék. kertrészlet stb.. Klf. technikák, papír, részben jelzett. 18,5x13 cm körüli méretben.