Festmények és grafikák

Tételek száma: 692

Böröczky Ferenc (1921-2004): Kislány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 50×40 cm
10098.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

B. Hajdu László (1926-1998): Madonna Liptowszky Jan. Nyomat, papír, jelzett, számozott (104/200), lapszéli gyűrődéssel, 29×20,5 cm
10099.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, lapszélei apró foltokkal, 19×30 cm
10100.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Béres Jenő (1912-1981): Dunapart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60x80 cm. Dekoratív fakeretben.
10101.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Barcsay Jenő (1900-1988): Térritmus (cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×14,5 cm
10102.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Barcsay Jenő (1900-1988): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, 16x24 cm. Üvegezett keretben.
10103.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Barcsay Jenő (1900-1988): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17,5×24 cm
10104.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Bánovszky Miklós (1895-1995): Patak árok (Szentendre környéke). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
10105.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Viharos táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 41,5x57,5 cm
10106.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Boér Lenke (1885-1956): Politor (reklám rajz). Ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lap széle kissé sérült. 30x23,5 cm
10107.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Bódis József (XX. sz. második fele): Táncos hölgy. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 96×67 cm
10108.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Táj. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült. 44x54 cm
10109.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft