Festmények és grafikák Tételek száma: 692
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3333396
10098
487
28000
Böröczky Ferenc (1921-2004): Kislány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 50×40 cm 3332440
10099
487
B. Hajdu László (1926-1998): Madonna Liptowszky Jan. Nyomat, papír, jelzett, számozott (104/200), lapszéli gyűrődéssel, 29×20,5 cm 3332244
10100
487
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, lapszélei apró foltokkal, 19×30 cm 3332075
10101
487
Béres Jenő (1912-1981): Dunapart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60x80 cm. Dekoratív fakeretben. 3331882
10102
487
Barcsay Jenő (1900-1988): Térritmus (cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×14,5 cm 3331893
10103
487
Barcsay Jenő (1900-1988): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, 16x24 cm. Üvegezett keretben. 3331875
10104
487
Barcsay Jenő (1900-1988): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17,5×24 cm 3331660
10105
487
60000
Bánovszky Miklós (1895-1995): Patak árok (Szentendre környéke). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm 3331174
10106
487
34000
Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Viharos táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 41,5x57,5 cm 3331298
10107
487
Boér Lenke (1885-1956): Politor (reklám rajz). Ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lap széle kissé sérült. 30x23,5 cm 3330736
10108
487
Bódis József (XX. sz. második fele): Táncos hölgy. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 96×67 cm 3300277
10109
487
3800
Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Táj. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült. 44x54 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft