Porcelán

Tételek száma: 478

Bavaria aranyozott teáskanna pár, jelzett, m: 19 cm
11393.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Heinrich porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 22 cm
11394.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11395.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Japán 21 részes kávés készlet, jelzett, pótolt darabbal, kopással, kis pattogzással.
11396.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

11397.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Julius Greiner & Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Bad Sooden a Werra. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 27 cm
11398.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rosenthal Bianchi design porcelán só és cukor tartó, 2 db eredeti dobozban. . Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
11399.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rosenthal Bianchi design porcelán mokkás csészék, aljjal, 2 db eredeti dobozokban. . Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
11400.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11401.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Royal Dux kisváza, aranyozott, virágmintával, jelzett, m: 14,5 cm
11402.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

2 db hagyma mintás porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan 26 cm, 30 cm
11403.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11404.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft