XX. század közepe "B. V. Védőrsége" feliratú karszalag, a szöveg alatt feltehetőleg koronás nemzeti kiscímerrel, (B.V. = Büntetés Végrehajtás, vagy Budapest Város??), sérült, 10x20 cm