Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum S. Pii V. Pontificis Maximi jussu editum aliorum pontificum cura recognitum a Pio X reformatum et SSMI D. N. Benedicti XV auctoritate vulgatum. (Bp., 1964), Szent István Társulat, 1 t.+ 2 sztl. lev.+ 60 p.+ 792 p.+ 232 p.+ 31+(1) p.+ 26+(2) p.+ 7 p. Reprint kiadás. Aranyozott egészbőr-kötésben, kissé viseltes, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy szakadt lappal.