20094.
Lezárult 486. Gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD
Méray-Horváth Károly: Társadalomtudomány mint természettudomány. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1912., Athenaeum, 261 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült elülső szennylappal és címlappal, a címlapon névbejegyzéssel és névbélyegzéssel, köztük Kolnai Aurél (1900-1973) filozófus, közíró, eredetileg Stein Aurél névbejegyzésével és névbélyegzésével.