20109.
Lezárult 486. Gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 800 Ft
4,88 EUR, 5,63 USD
Mennyey József: Nevelés- és tanítástan egyházi s világi tanemberek és tanügybarátok, néptanodai tanítók és tanítójelöltek használatára. Legujabb és legjobb kútfők után kidolgozta - - . I-III. köt. [Egybekötve]. Pest, 1869, Eggenberger, VIII+232 p.+ 2 (duplaoldalas) t.; 4 sztl. lev.+ 227+(1) p.; 3 sztl. lev.+ 210 p. Második, javított s bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes borítóval, kopott gerinccel, sérült hátsó kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, több kijáró lappal.