A magyarországi első biztosítási napok emlékkönyve 1941. Bp., Biztosító Intézetek Országos Szövetségének Kiadása. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
Virághalmi Ferenc: A király védencei I-II. Történeti regény. Győr, 1862, Sauervein Géza. Műbőr kötés, foltos lapok, aláhúzásokkal, egyébként jó állapotban.
Walter Lord: A Titanic pusztulása. Ford.: Róna Ilona. Népszerű Történelem. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Csörsz Rumen István: Szöveg szöveg hátán. A magyar közköltészet variációs rendszere. (1700-1840.) MTA Irodalomtudományi Intézete Irodalomtörténeti Füzetek 165. sz. Bp., 2009, Argumentum, 222+1 p. Kiadói papírkötés.
Max Knepper: Szodoma és Gomorrha. A meztelen Hollywood. Ford.: Gerenday János. Bratislava / Pozsony,1937.,Eguen Prager, 170 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.