Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 355

Vathy Elek: Játsszunk tovább. DEDIKÁLT! Versek. Bp., 1941. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20603.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vizi Sándor: Versek. Orosháza, 1930. Demartsik Ferenc könyvnyomdája. Kiadói, sérült papírkötésben.
20604.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Verasztó Antal: Krétarajzok. Versek. Budapest, 1993., Tevan Kiadó. DEDIKÁLT példány. Kiadói, enyhén szétvált papírkötésben, de jó állapotban.
20605.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Hegedűs János: A magyar népéletről. Nagybecskerek, 1903. Pleitz Fer. 40p. Kiadói papírkötés sérüléssel
20606.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

[Matkovich Pál (1836-1887)] Bus Vitéz: Árnyképek. Elbeszélések. Bp., 1871, Athenaeum, 2+201 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20607.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A magyarországi első biztosítási napok emlékkönyve 1941. Bp., Biztosító Intézetek Országos Szövetségének Kiadása. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
20608.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Viz Zoltán: Újabb költemények. 1898, Szerdahelyi János. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
20609.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Dickens, Charles: Karácsonyi történetek. Bp., 1958, Magyar Helikon. 445. számozott példány, 522p. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
20610.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Virághalmi Ferenc: A király védencei I-II. Történeti regény. Győr, 1862, Sauervein Géza. Műbőr kötés, foltos lapok, aláhúzásokkal, egyébként jó állapotban.
20611.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Walter Lord: A Titanic pusztulása. Ford.: Róna Ilona. Népszerű Történelem. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20612.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csörsz Rumen István: Szöveg szöveg hátán. A magyar közköltészet variációs rendszere. (1700-1840.) MTA Irodalomtudományi Intézete Irodalomtörténeti Füzetek 165. sz. Bp., 2009, Argumentum, 222+1 p. Kiadói papírkötés.
20613.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Max Knepper: Szodoma és Gomorrha. A meztelen Hollywood. Ford.: Gerenday János. Bratislava / Pozsony,1937.,Eguen Prager, 170 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20614.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft