Benedek Elek: Vidám állattörténetek. Bp.,én.,Franklin, 135+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kiszínezett illusztrációkkal, kissé sérült címlappal.
Bálint György: Az állatok dicsérete. Csillag Vera illusztrációival. Bp.,1961, Magyar Helikon, 203+5 p. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (1025./1100) példány.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Alexander Bernát bevezetésével. Bp.,én.,Athenaeum, 2+XXIII+1+179 p. A címlap Basch Árpád munkája. Átkötött félbőr-kötés, javított borítóval és kötéssel, kopott borítóval.
Babay József: Mi, huszonketten... Bp., Singer és Wolfner. 216p. Márton Lajos grafikáival. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.