Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 355

20543.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bálint György: Az állatok dicsérete. Csillag Vera illusztrációival. Bp.,1961, Magyar Helikon, 203+5 p. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (1025./1100) példány.
20544.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20545.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Magyar Imre: Az évszázad gyermeke. A szerző által DEDIKÁLT! Bp.,1980,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20546.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20547.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Márai Sándor: Zendülők. A Garrenek műve regényciklus első része. 2005, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20548.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gustave Flaubert levelei. Documenta Humana. Bp., Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos, kopottas állapotban.
20549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Babay József: Mi, huszonketten... Bp., Singer és Wolfner. 216p. Márton Lajos grafikáival. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
20550.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, javított kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
20551.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kovács Endre: Bem apó. Magyar Történelmi Társulat. Bp., 1951., Kossuth. Kiadói papírkötés.
20552.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Arany és Petőfi levelezése. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
20553.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Petőfi Sándor: Dicsértessék a nép neve. Bp., Franklin. Kiadói papírkötés, sérült, gerinc, kissé kopottas állapotban.
20554.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft