cca 1910-1920? Kolligátum teozófiai művekből, "Flammarion Kamil Tanulmányi Kör Kolozsvár". Bp., én., Magyar Teozófiai Társulat, 23+1;+28;+32;+24;+32;+32 p. Gépelt oldalakkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón és a gerincen sérülésekkel.