Tóth Béla: Anekdoták. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1914., Singer és Wolfner, 79+1 p. A borító Byssz Róbert munkája (Byssz 1921.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.