https://www.darabanth.com/hu/486-Gyorsarveres/486.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~296/Csokonai-Vitez-Mihaly-osszes-muvei-I-II-kot-Eletrajzzal-elltata-Dr-Horvath-Cyrill-Bp-en-~II3329302
3329302
20467
486
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Csokonai Vitéz Mihály összes művei I-II. köt. Életrajzzal elltáta Dr. Horváth Cyrill. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet, 478 p.; 2+479-943 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m