Cosmara: A csodaszép baba kalandjai. Ford.: Sárosi Bella. Bp.,1905, Athenaeum, 6+206+2 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a borítón sérült képpel, a címlapon leragasztással.