B. Büttner Lina: Egy rút kis leány története és egyéb elbeszélések. 12-16 éves leányok számára. Goró Lajos rajzaival. Bp., 1919, Franklin, 285+1 p. 4., bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.