1935 Nyugat XXVIII. évf. 1. sz. 1935. január. Szerk.: Babits Mihály, Gellért Oszkár. Benne Török Sophie, Lesznai Anna, Weöres Sándor és mások írásaival. Bp., Hungária-ny., 4 sztl. lev.+ 88 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az első két lap kijár, nagyrészt felvágatlan lapokkal.