1930-1936 Szeged, ifj. Billa (?) János kézzel írt kottafüzete, 100 beí... https://www.darabanth.com/hu/485-Gyorsarveres/485.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Zenetortenet-Kottak-Hangszerek~2000027/1930-1936-Szeged-ifj-Billa-Janos-kezzel-irt-kottafuzete-100-beirt-oldal-kozte-egyhazi~II3321143
3321143
17051
485
Music, Musical notes, Instruments
Leírás: 1930-1936 Szeged, ifj. Billa (?) János kézzel írt kottafüzete, 100 beírt oldal, közte egyházi ének, szerelmes dalok, csárdások, stb. Sérült félvászon-kötésben.
: bt