Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3117539
12455
485
70000
Sculptures, statuettes, plaques
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued. 3155549
12456
485
Állatfigurákkal díszített részletgazdag fafaragás, kopással, m: 43 cm 3118060
12457
485
Afrikai relief faragás, fa, 35x23 cm 3116555
12458
485
Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm 3112763
12459
485
Ázsiai faragott királyné fej, faragott fa. m: 22 cm 3074006
12460
485
Afrikai faragott, festett fa szobor 42 cm 3034270
12461
485
Afrikai zenész. Faragott fal, kopással, m: 34 cm 3034268
12462
485
Lanba jelzéssel: Afrikai szobor. Faragott keményfa, kopással, m: 24,5 cm 3032797
12463
485
15000
Antal A. József (1908-1982) Stan Laurel (A Stan és Pan-ból) mellszobra. Terrakotta, fa alapon. m: 17 cm Jelzett 3032781
12464
485
Afrikai guiggoló harcos, Faragott fa figura. 27 cm hajjal 3089518
12465
485
cca 1970, Togo, antilop a kicsinyével. Faragott fa, kis sérüléssel, m: 22 cm 2845488
12466
485
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft