https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 111
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
3142691
12424
485
0
60000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm 3117525
12425
485
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2650009
12426
485
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3094210
12427
485
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3221592
12431
485
0
26000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Kótai József (1940- ): Egon Schiele. Bronz plakett, jelzett, 3 példányban készült, 19x13 cm 3284373
12432
485
0
4400
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Egy vérből valók vagyunk. Faragott gyümölcsfa, jelzés nélkül, m: 51 cm /// Proveniencia: az alkotó hagyatékából, saját címadásával. 3282638
12434
485
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Petőfi büszt. Bronz, jelzés nélkül, m: 14,5 cm 3271182
12435
485
0
14000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Nagy Sándor (1923-2017): Három idol. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, 28x18 cm 3271636
12436
485
0
30000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Cs. Kovács László /1929-2001/: Kosfej. Faragott kő, jelzett, 14x10 cm 3270857
12438
485
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Horváth Anna (1924 - 2005): Női fej. Jelzés nélkül, 14x9 cm 3270849
12439
485
0
20000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Cs. Kovács László /1929-2001/: Medve. Faragott kő, jelzett, 12x12 cm 3269412
12440
485
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Afrikai szobor, faragott fa 55 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
További oldal navigáció Aukciósház
Cím:
1061 Budapest, Andrássy út 16.
Levelezési cím:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Email
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Nyitva tartás:
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz