cca 1941 Aloma, Délsziget királynője. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Főszerepben: Dorothy Lamour, John Hall. P. Kiss Pál grafikája. Bp., Athenaeum-ny. Sérült, restaurálandó állapotban, hátulról egy másik plakát hozzáragasztásával megerősítve, 81,5x29 cm