1985 A XX. század képzőművészete magyar magángyűjteményekben - rosa, rosa, neurosa..., Vörösváry Ákos újabb kísérlete a Budapest Kiállítóteremben, plakát, ofszet, papír, apró felületi és lapszéli sérülésekkel, 66x47 cm