Nyomtatványok

Tételek száma: 277

1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
17273.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1925 A "Magyarországi Német Népművelődési Egyesület Alapszabályai - Satzungen der Ungarlandischen Deutschen Volksbildungvereins. 16p.
17274.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

17275.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

cca 1925/30 Emlékezzünk Nagymagyarországról. I., II., IV. füzet. Bp., Pesti Hírlap, gazdag képanyaggal illusztrált, benne érdekes írásokkal, borítón folttal.
17276.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. II. félévének egybekötött számai, félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
17277.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
17278.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1927 Sitmar - Societá Italiana di Servizi Marittimi 3 db menükártya + Sitmar hajó alaprajza
17279.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
17280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1927 National Hotel Cairo Egypt prospektus + 1 db képeslap
17281.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. II. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
17283.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1928 Nagykőrös színházi plakát Blaha Lujza emlékbizottság rendezésében Pálmay Ilka dalest. 37x60 cm
17284.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1928 Májas hurka reklám nyomtatvány, orvosi szakvéleménnyel 20x30 cm
17285.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft