Nyomtatványok Tételek száma: 277
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2530325
17273
485
Printed Materials
1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság 3180185
17274
485
Printed Materials
1925 A "Magyarországi Német Népművelődési Egyesület Alapszabályai - Satzungen der Ungarlandischen Deutschen Volksbildungvereins. 16p. 3126259
17275
485
3200
Printed Materials
1925 Felhívás nagy meetingre, a Wild West Zree Committee humoros szövegű hirdetménye, Bp., Viola és Geist-ny., hajtva, kis sérülésekkel 42x26 cm 3317482
17276
485
Printed Materials
cca 1925/30 Emlékezzünk Nagymagyarországról. I., II., IV. füzet. Bp., Pesti Hírlap, gazdag képanyaggal illusztrált, benne érdekes írásokkal, borítón folttal. 3266826
17277
485
Printed Materials
1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. II. félévének egybekötött számai, félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal 3266779
17278
485
Printed Materials
1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban 3319841
17279
485
Printed Materials
1927 Sitmar - Societá Italiana di Servizi Marittimi 3 db menükártya + Sitmar hajó alaprajza 3266831
17280
485
Printed Materials
1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal 3319837
17281
485
Printed Materials
1927 National Hotel Cairo Egypt prospektus + 1 db képeslap 3266832
17283
485
Printed Materials
1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. II. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban 3315987
17284
485
Printed Materials
1928 Nagykőrös színházi plakát Blaha Lujza emlékbizottság rendezésében Pálmay Ilka dalest. 37x60 cm 3315896
17285
485
Printed Materials
1928 Májas hurka reklám nyomtatvány, orvosi szakvéleménnyel 20x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft