Nyomtatványok

Tételek száma: 277

1915 Ferenc József császár születésnapja alkalmából a bécsi városháza dísztermében adott koncert német nyelvű műsorfüzete 23 p   1915 German-language program booklet of the concert given in the hall of the Vienna City Hall on the occasion of the birthday of Emperor Franz Joseph 23 p
17248.

1915 Ferenc József császár születésnapja alkalmából a bécsi városháza dísztermében adott koncert német nyelvű műsorfüzete 23 p

1915 German-language program booklet of the concert given in the hall of the Vienna City Hall on the occasion of the birthday of Emperor Franz Joseph 23 p

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1915 Újvidék, Kisgeszényi Dr. Szabó Géza ügyvéd, tart. honvéd hadnagy halotti értesítője, kisebb lapszéli szakadással
17249.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1915 Az Esztergomi Friss Ujság aug. 11- i száma, címlapon Károly trónörökös és Zita hercegné képével és üdvözlésükre írt verssel jó állapotban
17250.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17251.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1916 Előre. Képes hetilap III. évf. 27-52. számai. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Rengeteg háborúval kapcsolatos képpel. Az egyik címlapon Ferenc József halálhírével. + Dr. Oetker: Mi az a világos fej, amellyel kül és belföldön bármerre járunk, mindenütt találkozunk. Ez Dr. Oetker cégnek védjegye. Dr. Oetker recepteskönyv modern fénymásolata. Átkötött modern egészvászon-kötésben.
17252.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10

1916 Az Érdekes Újság: Jövő Kertje c. gyermek szépségverseny elismerő oklevele hajtva 30x43 cm
17253.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1916-1930 A Turul. A Magyar Heraldikai és Genealogiai Társaság Közlönye. kb 20 db szórványszáma. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérült, leváló borítókkal.
17254.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1917 Az Érdekes Újság 34-52. száma egybekötve.
17255.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1917 Gubacz Dani tréfás képes naptára, foltos, hátsó lapok alja vágott
17256.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1917-1949 Vegyes újság tétel, 5 db: A. Conan Doyle: Nilusi kaland. Millók Könyve 52. sz.; Pesti Hírlap Vasárnapja, Tolnai Világlapja, Színházi Magazin, Színház és Mozi egy-egy száma. Változó állapotban.
17257.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1918 A Népszava Naptár, kiadja: Népszava Könyvkereskedés, sérült gerinc
17258.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1919 augusztus 18. Az Esti Hírek c. újság 2. száma román cenzúrával
17259.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft