1915 Ferenc József császár születésnapja alkalmából a bécsi városháza dísztermében adott koncert német nyelvű műsorfüzete 23 p
1915 German-language program booklet of the concert given in the hall of the Vienna City Hall on the occasion of the birthday of Emperor Franz Joseph 23 p
1916 Előre. Képes hetilap III. évf. 27-52. számai. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Rengeteg háborúval kapcsolatos képpel. Az egyik címlapon Ferenc József halálhírével. + Dr. Oetker: Mi az a világos fej, amellyel kül és belföldön bármerre járunk, mindenütt találkozunk. Ez Dr. Oetker cégnek védjegye. Dr. Oetker recepteskönyv modern fénymásolata. Átkötött modern egészvászon-kötésben.
cca 1916-1930 A Turul. A Magyar Heraldikai és Genealogiai Társaság Közlönye. kb 20 db szórványszáma. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérült, leváló borítókkal.
1917-1949 Vegyes újság tétel, 5 db: A. Conan Doyle: Nilusi kaland. Millók Könyve 52. sz.; Pesti Hírlap Vasárnapja, Tolnai Világlapja, Színházi Magazin, Színház és Mozi egy-egy száma. Változó állapotban.