Muzeális borok, italok Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3294500
13190
485
26000
Vintage wines, drinks
1954 Crown Estates Tokaji Aszú 6 puttonyos, bontatlan palack édes fehér desszertbor, 13,5%, kopott, foltos, kissé sérült címkével, 0,5l. 3294759
13191
485
30000
Vintage wines, drinks
1940 Korona Birtok Szarvas Dűlő Tokaji Aszú Essencia, bontatlan palack édes fehér desszertbor, 10,5%, 0,5l. 3295542
13192
485
Vintage wines, drinks
1994 Chateau Lavergne-Portaud, Bordeaux-Lalande de Pomerol, bontatlan palack francia, Bordeaux-i vörösbor, sérült címkével, 12%, 0,75l. 3295505
13193
485
Vintage wines, drinks
1989 Chateau Lucas Lussac Saint - Emilion, bontatlan palack francia, Bordeaux-i vörösbor, 12,5%, 0,75l. 3315478
13194
485
4400
Vintage wines, drinks
1994 Bock Villányi Bock Cuvée Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc barrique, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, 12,5%,, 0,5l. 3315556
13195
485
Vintage wines, drinks
cca 1970-1980, 6 üveg szakszerűen tárolt minőségi fehérbor a mátrai borvidékről: 2 palack Mátraaljai Szürkebarát, 2 palack Domoszlói Muskotály, 2 palack Gyöngyösi Tramini, 0,7l, bontatlan. Sérült és piszkos címkékkel. 3315555
13196
485
Vintage wines, drinks
cca 1970-1980, 2 palack Debrői Hárslevelű, mátrai borvidék, bontatlan félédes fehérborok, sérült, piszkos címkékkel, 0,7l + 1975 Egri Leányka muzeális bor 3315554
13197
485
Vintage wines, drinks
1970 Ampelovin Badacsonyi szürkebarát, Szőlészeti És Borászati Kutató Intézet, bontatlan palack fehérbor, kopott palackkal, 12,5%, 0,7l 3315553
13198
485
Vintage wines, drinks
1988 Hungarovin Villányi Cabernet Sauvignon, bontatlan palack száraz vörösbor, 12,5%, pincében szakszerűen tárolt, 0,75 l. 3322098
13199
485
Vintage wines, drinks
Kalinka vodka, 40%, 1l, bontatlan. 3322101
13200
485
Vintage wines, drinks
Kecskeméti barackpálinka, 0,5l, 44%, bontatlan. 3322104
13201
485
Vintage wines, drinks
Seguin francia brandy, VSOP, bontatlan, díszdobozban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft