Muzeális borok, italok

Tételek száma: 38

1954 Crown Estates Tokaji Aszú 6 puttonyos, bontatlan palack édes fehér desszertbor, 13,5%, kopott, foltos, kissé sérült címkével, 0,5l.
13190.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1940 Korona Birtok Szarvas Dűlő Tokaji Aszú Essencia, bontatlan palack édes fehér desszertbor, 10,5%, 0,5l.
13191.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1994 Chateau Lavergne-Portaud, Bordeaux-Lalande de Pomerol, bontatlan palack francia, Bordeaux-i vörösbor, sérült címkével, 12%, 0,75l.
13192.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1989 Chateau Lucas Lussac Saint - Emilion, bontatlan palack francia, Bordeaux-i vörösbor, 12,5%, 0,75l.
13193.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1994 Bock Villányi Bock Cuvée Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc barrique, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, 12,5%,, 0,5l.
13194.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

cca 1970-1980, 6 üveg szakszerűen tárolt minőségi fehérbor a mátrai borvidékről: 2 palack Mátraaljai Szürkebarát, 2 palack Domoszlói Muskotály, 2 palack Gyöngyösi Tramini, 0,7l, bontatlan. Sérült és piszkos címkékkel.
13195.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1970-1980, 2 palack Debrői Hárslevelű, mátrai borvidék, bontatlan félédes fehérborok, sérült, piszkos címkékkel, 0,7l + 1975 Egri Leányka muzeális bor
13196.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13

1970 Ampelovin Badacsonyi szürkebarát, Szőlészeti És Borászati Kutató Intézet, bontatlan palack fehérbor, kopott palackkal, 12,5%, 0,7l
13197.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1988 Hungarovin Villányi Cabernet Sauvignon, bontatlan palack száraz vörösbor, 12,5%, pincében szakszerűen tárolt, 0,75 l.
13198.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kalinka vodka, 40%, 1l, bontatlan.
13199.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
25

Kecskeméti barackpálinka, 0,5l, 44%, bontatlan.
13200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9

Seguin francia brandy, VSOP, bontatlan, díszdobozban.
13201.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft