Díszes képkeret, bal alsó sarkánál kissé sérült, 46x49 cm, benne "A sz... https://www.darabanth.com/hu/485-Gyorsarveres/485.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Kepkeretek~16/Diszes-kepkeret-bal-also-sarkanal-kisse-serult-46x49-cm-benne-A-szepirodalmi-Konyvtar~II3316351
3316351
13183
485
Frames
Leírás: Díszes képkeret, bal alsó sarkánál kissé sérült, 46x49 cm, benne "A szépirodalmi Könyvtár jutalomképe 1875" feliratú nyomat.
: nk