Tétel

Kikiáltási ár:

1 400 Ft

Leírás:

Froissart krónikája. Válogatás. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Kulcsár Zsuzsanna. Ford.: Hap Béla, Szeredi Anna. Bp., 1971., Gondolat. Jean Froissart (cca 1337-1404) középkori francia történetíró. Fő művében a százéves háború előzményeit és főbb eseményeit, véres francia - angol küzdelmeit ismerteti. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nk