1921 Századok LV. évf. 1-10. sz. Szerk.: Domanovszky Sándor. Bp., 1921, Magyar Történelmi Társulat,(Athenaeum-ny.), 144+II+145-304+II p. Két kettős szám. Átkötött modern műbőrkötés, bekötött borítókkal.