1905 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk.: Nagy Gyula. XXXIX. évfolyam. [Egy kötetben]. Bp., 1905, Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum-ny.), IX+(1)+984 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.