https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 46

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Molnár Jenő: Mucsa a fronton. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 142+(2) p. A borító Bér Dezső munkája. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel, ex libris-szel, több helyen kijáró lapokkal.
1
19613.

Molnár Jenő: Mucsa a fronton. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 142+(2) p. A borító Bér Dezső munkája. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel, ex libris-szel, több helyen kijáró lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Kurt Rieder (Géczi Zoltán) 3 műve: A legyőzhetetlen Tigris páncélos.; Különleges egységek a III. Birodalomban.; Mágia és okkultizmus a III. Birodalomban. (Kecskemét, 2002-2005), Vagabund. Kiadói papírkötés.
1
19614.

Kurt Rieder (Géczi Zoltán) 3 műve: A legyőzhetetlen Tigris páncélos.; Különleges egységek a III. Birodalomban.; Mágia és okkultizmus a III. Birodalomban. (Kecskemét, 2002-2005), Vagabund. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Julier Ferenc: A hadvezetés művészete. Bp. 1931. Magyar Szemle Társ. 80 l. Kincsestár 102. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
1
19615.

Julier Ferenc: A hadvezetés művészete. Bp. 1931. Magyar Szemle Társ. 80 l. Kincsestár 102. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Pengős Regények. Bp., é.n. [1931?], Palladis, 269+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
19616.

Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Pengős Regények. Bp., é.n. [1931?], Palladis, 269+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lipcsei-Steiner Mihály és Nemes Erdős László: Pilsudski József. Bp., 1935, Magyar Mickiewicz Társaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
19617.

Lipcsei-Steiner Mihály és Nemes Erdős László: Pilsudski József. Bp., 1935, Magyar Mickiewicz Társaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Keresztes Károly: Légi Imperializmus. Bp., 1943, Opus,(Wiko-ny.,Kassa.), 103+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
1
19618.

Keresztes Károly: Légi Imperializmus. Bp., 1943, Opus,(Wiko-ny.,Kassa.), 103+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914-1916 A Világháború képes krónikája. 1-117. füzetek. hiány: 14,17,18,20,22,24,26,29-31,32,33,37-39,61,65. Össz: 100 db füzet + 2 kötet kiegészítésül a füzetekhez, így néhány duplummal.
1
19619.

1914-1916 A Világháború képes krónikája. 1-117. füzetek. hiány: 14,17,18,20,22,24,26,29-31,32,33,37-39,61,65. Össz: 100 db füzet + 2 kötet kiegészítésül a füzetekhez, így néhány duplummal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Breyer Koop: Die deutsche Kriegsmarine 1935-1945. Band 1-5. Complete! Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. kötetes munka a német haditengerészetről.
1
19620.

Breyer Koop: Die deutsche Kriegsmarine 1935-1945. Band 1-5. Complete! Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. kötetes munka a német haditengerészetről.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
EUR
,
23,44
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dau, Heinrich: Tengerek rejtekútjain. Az Admiral Graf Spee kisérőhajójának, az Altmarknak kalandos útjai. Bp., 1940, Szenkó (Centrum-ny.), 154 p. Első magyar kiadás. A borító és az illusztrációk Tomaj Gábor munkái. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.
1
19621.

Dau, Heinrich: Tengerek rejtekútjain. Az Admiral Graf Spee kisérőhajójának, az Altmarknak kalandos útjai. Bp., 1940, Szenkó (Centrum-ny.), 154 p. Első magyar kiadás. A borító és az illusztrációk Tomaj Gábor munkái. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Wittek, Erhard: Die soldatische Tat. Berichte von Mitkämpfern des Heeres im Westfeldzug 1940. Berlin, 1941. Im Deutschen Verlag 294p. képes illusztrációkkal Kiadói vászonkötésben
1
19622.

Wittek, Erhard: Die soldatische Tat. Berichte von Mitkämpfern des Heeres im Westfeldzug 1940. Berlin, 1941. Im Deutschen Verlag 294p. képes illusztrációkkal Kiadói vászonkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Szijj Jolán (szerk.): " A Dolgozó népet szolgálom" Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg hadtörténelmi levéltárban őrzött irataiból 1957-1962. Bp., 2006, Tonyo-Gráf Nyomdai és Grafikai Stúdió. Kiadói papírkötés, jó állapotban., hibajegyzékkel.
1
19623.

Dr. Szijj Jolán (szerk.): " A Dolgozó népet szolgálom" Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg hadtörténelmi levéltárban őrzött irataiból 1957-1962. Bp., 2006, Tonyo-Gráf Nyomdai és Grafikai Stúdió. Kiadói papírkötés, jó állapotban., hibajegyzékkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Fejér Dénes (szerk.): Dél-Alföldi 1956-os Vitézi Rend. Vitézi Album 2004-2010 I. Hódmezővásárhely, 2011, kn. Kartonált papírkötésben.
1
19624.

Dr. Fejér Dénes (szerk.): Dél-Alföldi 1956-os Vitézi Rend. Vitézi Album 2004-2010 I. Hódmezővásárhely, 2011, kn. Kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz