Der Schutzengel. Ein Freund, Lehrer und Führer der Kinder. Herausgegeben vom Onkel Ludwig. Redigiert von J. B. Dürmüller. 25. Jahrgang. Donauwörth, 1899, Buchhandlung Ludwig Auer, IV+208 p.+ 4 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes állapotban, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, néhány kijáró lappal.