Szigethi Ágnes. Régi francia festmények XVI-XVIII. század. Szépművészeti Múzeum gyűjteményei 6. [Bp], 2004., Szépművészeti Múzeum, 215 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.