Glas 1500 - Heute. Kovacek, Bécs, 1994, német nyelven, kopott egészvás... https://www.darabanth.com/hu/485-Gyorsarveres/485.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000033/Glas-1500-Heute-Kovacek-Becs-1994-nemet-nyelven-kopott-egeszvaszon-kotes-gazdag~II3321892
3321892
19710
485
Books: Architecture, Art
Leírás: Glas 1500 - Heute. Kovacek, Bécs, 1994, német nyelven, kopott egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrált.
: tg