Balázs Béla: Hét mese. Kozma Lajos grafikáival, könyvdíszeivel illusztrált. Gyoma,[1918], Kner, 200+8 p. Első kiadás! Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos.