19006.
Lezárult 484. Gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
Zádori János: Egyiptom. Uti vázlatok. Házi könyvtár XVI. Éjszakafrikai úti vázlatok Zádori Jánostól I. Bp., 1874, Szent István-Társulat, X+2+259 p. Hozzákötve: Maszlaghy Xavér Ferenc: Délfrancziaországból. Uti vázlatok. Házi Könyvtár XX. Bp., 1875, Szent István-Társulat, XII+374 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó táblán hiányos papírborítással, az elülső előzéklap szakadt, és mellette a címlap foltos.