Árnykép, papír, jelzés nélkül, olvashatatlan német ny. felirattal, XIX... https://www.darabanth.com/hu/483-Gyorsarveres/483.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Arnykep-papir-jelzes-nelkul-olvashatatlan-nemet-ny-felirattal-XIX-sz-kozepe-uvegezett~II3160326
3160326
12358
483
Antique
Leírás: Árnykép, papír, jelzés nélkül, olvashatatlan német ny. felirattal, XIX. sz. közepe, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 8x4,5 cm
: nk