Fegyverek, kések

Tételek száma: 17

Jatagán. Oszmán Birodalom vagy Balkán, cca. XVIII-XIX. sz. Kovácsolt acél, rézlemez díszítéssel, kissé rozsdás, hiányos fa markolattal, h: 72 cm
16910.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Jatagán. Oszmán Birodalom vagy Balkán, cca. XIX. sz. Kovácsolt acél, fa markolattal, a pengén jelzéssel, korának megfelelő állapotban, h: 73 cm
16911.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Egyedi kialakítású vívókard, lovassági szablyákat idéző áttört kosárral, jelzett a pengén, kopásokkal, teljes h: 90 cm
16912.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Pallos. XX. sz eleje. Jelzés nélkül. Fém markolattal. 102 cm
16913.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Tőr, házi készítésű XIX. sz. Fa nyéllel és hüvellyel 83 cm
16914.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Díszkard, bőr és fém hüvellyel 90 cm
16915.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Tramontina Brazil bozótvágó kés, machete. Jelzett, jó állapotban, h: 75 cm
16916.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Toledoi díszkard pár, fali dísz. 78 cm
16917.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Tőrbot, bot nélkül csak a tőr rész fogóval 85 cm
16918.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10

2 db, egy pár vívótőr XX. sz. eleje. 109 cm
16919.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Vadásztőr, vésett fotóval, éles pengével 16 cm, bőr tokkal
16920.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Díszkard, acél pengével, nyolcszögletű, tömör bronz kosárral és levélmintákkal díszített markolattal, a pengén és a kosár belső oldalán jelzéssel, kisebb kopásokkal, h: 92 cm
16921.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft