Fegyverek, kések Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3302960
16910
483
40000
Weapons, knives
Jatagán. Oszmán Birodalom vagy Balkán, cca. XVIII-XIX. sz. Kovácsolt acél, rézlemez díszítéssel, kissé rozsdás, hiányos fa markolattal, h: 72 cm 3302967
16911
483
30000
Weapons, knives
Jatagán. Oszmán Birodalom vagy Balkán, cca. XIX. sz. Kovácsolt acél, fa markolattal, a pengén jelzéssel, korának megfelelő állapotban, h: 73 cm 3302531
16912
483
28000
Weapons, knives
Egyedi kialakítású vívókard, lovassági szablyákat idéző áttört kosárral, jelzett a pengén, kopásokkal, teljes h: 90 cm 3303004
16913
483
Weapons, knives
Pallos. XX. sz eleje. Jelzés nélkül. Fém markolattal. 102 cm 3302970
16914
483
Weapons, knives
Tőr, házi készítésű XIX. sz. Fa nyéllel és hüvellyel 83 cm 3302988
16915
483
Weapons, knives
Díszkard, bőr és fém hüvellyel 90 cm 3223632
16916
483
Weapons, knives
Tramontina Brazil bozótvágó kés, machete. Jelzett, jó állapotban, h: 75 cm 3303002
16917
483
Weapons, knives
Toledoi díszkard pár, fali dísz. 78 cm 3302982
16918
483
Weapons, knives
Tőrbot, bot nélkül csak a tőr rész fogóval 85 cm 3302977
16919
483
15000
Weapons, knives
2 db, egy pár vívótőr XX. sz. eleje. 109 cm 3299921
16920
483
Weapons, knives
Vadásztőr, vésett fotóval, éles pengével 16 cm, bőr tokkal 3054084
16921
483
Weapons, knives
Díszkard, acél pengével, nyolcszögletű, tömör bronz kosárral és levélmintákkal díszített markolattal, a pengén és a kosár belső oldalán jelzéssel, kisebb kopásokkal, h: 92 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft